Magnus Olesen, sæt på seks barstole, model Pause (6)
Magnus Olesen, seks barstole med stel af forkromet stål, sæde af sort, coated bøg. Model pause, stemplet. H. 81 B. 41 cm. Udstillingsmodeller med lettere brugsspor. (6)