Maja Lisa Engelhart: 'Essai'. Monotypi, litografi i farver, 1990.
Momsvare
Maja Lisa Engelhart (1956-): 'Essai'. Monotypi, litografi i farver, 1990. Sign. og betitlet 1/1. Lysmål: 65 x 50 cm. Glas mangler.
Dansk Banks samlinger. (cd)