Modus. Sæt på seks barstole af grålakeret træ (6)

Vurdering

DKK 1.300

København

6571813

Modus. Sæt på seks barstole af grålakeret træ. H. 103 cm. Sh. 76 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser, mærker/små afslag. (6)

Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage