Modus. Tre barstole af grålakeret træ (3)
Momsvare
Modus. Tre barstole af grålakeret træ. H. 103 cm. Sh. 76 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser, mærker. (3)
Proveniens: Danske Bank.