Mogens Andersen: Komposition, litografi

Vurdering

Hørsholm

6569889

Mogens Andersen (1916-2003): Komposition, litografi. Sign. M.A og 27/150. 77 x 56 cm. Uindrammet

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage