Mogens Vantore. Blomster opstilling.
Mogens Vantore (1895-1977). Blomster opstilling, olie på lærred, sign. Vantore, 68 x 58 cm. Fremstår dubbleret, ridser/afskalninger samt uden ramme. (cd)