Morten Ernst & Mette Bartholin Jensen for Erik Jørgensen. ' Insula' Sofabord

Vurdering

Odense

6572918

Morten Ernst & Mette Bartholin Jensen for Erik Jørgensen. ' Insula' Sofabord af hvidlakeret aluminium. H. 34, L. 100, B. 82 cm. Fremstillet hos Erik Jørgensen, model EJ191. Fremstår med lettere brugsspor . Enkelte ridser på bordplade.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage