Næstved - Boldklub udlodder 2 kamptrøjer og 2 billetter
Næstved Boldklub udlodder 2 kamptrøjer og 2 billetter til førkamps-arrangement 6/4-2026 inden kampen mod HIK på JHH Park og billetter til selve kampen. De 2 trøjer har været brugt af holdets anfører Mark Kongsted og midtbanedynamoen Magnus Häuser og er signeret.
Gælder for antal personer: 2
Hvor finder det sted: JHH Park
Længde af oplevelse: 6. april 2026
Udløbsdato: 6. april 2026
Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2026.
Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Danmarks Indsamling 2026. Lauritz.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.
Se hele udvalget på Danmarks Indsamling 2026 her
Bemærk: Denne vare er en oplevelse og kan derfor ikke fortrydes.