Næstved - Koncertplakater, Mads Langer 2013, Thriller live 2011, Malurt, Musik & Fis 1994 (4)
Mange af os husker vores første koncert, og vi har gemt plakaterne! Husker du, hvor fedt det var? Måske fik du dit første kys til en koncert i Næstved? Køb en af vores plakater fra koncerter tilbage fra 90' erne.
Mål: 83 X 60 cm.
Fremstår med brugsspor, enkelte revner og fugtskader kan forekomme.
Denne auktion er en del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Danmarks Indsamling 2026.
Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Danmarks Indsamling 2026. Lauritz.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.
Se hele udvalget på Danmarks Indsamling 2026 her