Norm Architects for Menu. Sofabord af marmor
Momsvare
Norm Architects for Menu. Sofabord af marmor. H. 26 cm., L. 100 cm., B. 60 cm.
Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.
Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.