Norman Foster for Walther Knoll. Sofabord med plade af glas
Momsvare
Norman Foster for Walther Knoll. Sofabord med plade af glas, stel af forkromet stål. H. 38, 65 x 65 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.