Normann Copenhagen. Et par bakkeborde (2)
Momsvare
Normann Copenhagen. Et par bakkeborde i sort metal. H. 65 cm., B. 50 cm., D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. (2)