Normann Copenhagen. Et par bakkeborde (2)

Vurdering

København

6566133

Normann Copenhagen. Et par bakkeborde i sort metal. H. 65 cm., B. 50 cm., D. 50 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage