&Tradition. Fire stole. Model 'AV1' (4)

Vurdering

DKK 1.300

København

6572496

&Tradition. Fire stole med stel af sortlakeret stål, ryg af sortlakeret eg og sæde af sort læder. H. 77 cm., Sh. 46 cm. Model 'AV1'. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte afslag samt ridser. (4)
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage