Omann Junior. Cirkulært spisebord model 55, palisander (4)

Vurdering

DKK 4.400

Roskilde

6568932

Omann Junior. Cirkulært spisebord med tilspidsede ben, udført af palisander, model 55.
Medfølger tre tillægsplader à 50 cm; ene med sarg, to andre fineret med mahogni.
Fremstillet hos Omann Junior. H. 72, Ø 121/271 cm.
Alm. brugsspor. (4)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage