Otto Balle. Parti fra Valsølille
Otto Balle (1865-1916). Parti fra Valsølille. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'Otto Balle (18)94'. 41 x 58 (60 x 76) cm.
Fremstår med let overfladesnavs.