Palshus for Le Klint. Bordlampe af stentøj
Palshus for Le Klint. Bordlampe af stentøj, glaseret i grønne og blå nuancer. H. inkl. montage ca. 35 cm. Stemplet under bunden. Fremstår med alm. brugsspor.