Pendler, bl.a. HAGS 8708 m.m. 1900-tallets 2. halvdel. (2)

Vurdering

DKK 1.300

Odense

6573155

Pendler, bl.a. pendel m/ 2 skærme i glas, kobber / palisander, mrk. Hags 8708, H. skærme H. 23 cm, & pendel m/ 3 skærme i to delt glas - enkelte mangler ved skærme, palisander, H. skærme H. 22 cm. 1900-tallets 2. halvdel. Brugsspor. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage