Per Eli . Komposition, mixed media
Per Eli (f. 1957). Komposition, mixed media bl.a. tusch og akvarel på papir, sign. Per Eli 2024. Indrammet bag plexiglas og sort ramme. Lysmål: 39x29cm (42 x 32 cm).