Per Kirkeby (1938-2018): litografi omkring 1991.
Momsvare
Per Kirkeby (1938-2018): litografi omkring 1995. Sign. PK 91, 240/300. Bladmål: 57 x 74 cm. (cd) Glas med revne.
Dansk Banks samlinger. (cd)