Peter Brandes. Figurkomposition. (cd)
Peter Brandes (1944-2025). Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. Peter Brandes samt betegnet på bagsiden Peter Brandes Colombes. 46 x 38 cm. UR. cd