Peter Brandes. Figurkomposition. (cd)

Vurdering

DKK 15.500

Odense

6570814

Peter Brandes (1944-2025). Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. Peter Brandes samt betegnet på bagsiden Peter Brandes Colombes. 46 x 38 cm. UR. cd

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage