Peter Chris. ' Elverdal ' olie på lærred.

Vurdering

Odense

6571602

Peter Chris ( f. 1949). ' Elverdal ' olie på lærred. Figurkompostion. Signeret Peter Chris. 80x60 cm. (84x64 cm.)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage