Peter J. Lassen for Montana. Fire fritstående moduler / skabe (4)

Vurdering

DKK 1.900

Aarhus

6571717

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Fire fritstående moduler / skabe af antracitgrå lakeret MDF, moduler med fronter med to skydelåger med lås, bag hvilke to skuffer og hylder. Fremstillet hos Montana. H. 105 B. 82 D. 39 cm. Fremstår med brugsspor og ridser. Nøgle til et skab medfølger, skabe ikke låst. (4)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage