Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler m. sokler (4+2)

Vurdering

København

6571747

Peter J. Lassen for Montana. Fire reol-moduler af fineret bøg, heraf to med målene H. 70, B. 70, D. 38 cm. og to med målene H. 36, B. 70, D. 38 cm., samt to tilhørende sokler. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker. (4+2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage