Peter J. Lassen for Montana. Seks moduler m sokler (6+3)
Peter J. Lassen for Montana. Seks reol-moduler af fineret bøg, heraf tre med målene H. 70, B. 70, D. 38 cm. og tre med målene H. 36, B. 70, D. 38 cm., samt tre tilhørende sokler. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker. (6+3)