Peter J. Lassen for Montana. Seks moduler m sokler (6+3)

Vurdering

København

6572675

Peter J. Lassen for Montana. Seks reol-moduler af fineret bøg, heraf tre med målene H. 70, B. 70, D. 38 cm. og tre med målene H. 36, B. 70, D. 38 cm., samt tre tilhørende sokler. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker. (6+3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage