Peter J. Lassen. Sæt på 6 Montana reoler, grå (6+6)
Momsvare
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Sæt på 6 Montana reoler, grålakeret MDF. H. 70 B. 70 D. 30,5 cm. 6 sokler medfølger. Fremstår med brugsspor og ridser.