Peter J. Lassen. Sæt på 8 Montana reoler, grå (8+8)

Vurdering

DKK 5.000

København

6571268

Peter J. Lassen (1930 - 2019). Sæt på 8 Montana reoler, grålakeret MDF. H. 70 cm. B. 35-70 cm. D. 30,5 cm. 8 sokler og div. hylder medfølger. Fremstår med brugsspor og ridser.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage