Pierre Balmain: Quartz dameur af forgyldt stål

Vurdering

DKK 1.900

Hørsholm

6547081

Pierre Balmain. Dameur af med kasse af forgyldt stål med sort krans betegnet Pierre Balmain Paris, urskive af perlemor med forgyldte romertal, time- og minutviser samt separat sekundviser. Quartz urværk. Monteret med rem af sort krokopræget læder, spænde stemplet 'Condor'. Uret skal have nyt batteri. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Pæn brugt stand.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage