Pierre Balmain: Quartz dameur af forgyldt stål
Pierre Balmain. Dameur af med kasse af forgyldt stål med sort krans betegnet Pierre Balmain Paris, urskive af perlemor med forgyldte romertal, time- og minutviser samt separat sekundviser. Quartz urværk. Monteret med rem af sort krokopræget læder, spænde stemplet 'Condor'. Uret skal have nyt batteri. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Pæn brugt stand.