Poul Kjærholm. Madras af læder til PK-80, formodentlig Kold Christensen

Vurdering

DKK 5.000

Vejle

6569409

Poul Kjærholm. Madras af læder til PK-80, formodentlig Kold Christensen. B. 80 cm, L. 192 cm. Fremstår med brugsspor, læder med slitage, enkelte huller, flere manglende knapper.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage