Salvador Dali. Indrammet Litografisk tryk 'Can you pull in Levaiathan whit a fishhook' , 1969 fra bogen Biblia Sacre
Salvador Dali (1904-1989). Litografi 'Can you pull in Levaiathan whit a fishhook' fra serien Biblia Sacre 1969. Tryk sign. Nyligt Indrammet og med Ultra Vue92 glas. Trykt ved Rizzoli, Rom i 1677 eksemplarer. Arkstørrelse: 34,9x 48,3x cm. ( 70x56 cm.). Certifikat medfølger