Samling ældre fyldepenne bla. Mont Blanc (5)
Samling ældre fyldepenne bla. Mont Blanc med spids af 14 kt. guld, L. 12 cm.
Miller fyldepen med spids af 14 kt. guld, L. 12,5 cm. (mangler top), parker fyldepen og 2 øvrige. Fremstår med alm. brugsspor.