Samling vintage smykker af sølv bla. Georg Jensen (8)
Samling vintage smykker af sølv bla. Georg Jensen, par års øreclips 2002 med granat af sterling sølv. Fremstår med alm. brugsspor. Stjerneformet broche / vedhæng med zirkoner af 900 sølv Ø 4 cm. Øreclips og ring strl. 57 af sterling sølv stemplet BK. Par øreclips af sterling sølv isat tigerøje fra Lysgård design, Ø 2,5 cm. Alm. brugsspor. Samlet vægt 52 gram. (8)