Seksogtyve glas pendler (26)

Vurdering

København

6572503

Seksogtyve pendler af matteret glas. H. 40 cm. Ø. 11 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte pendler med afslag. NB. Vogn medfølger ikke. (26)
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage