Seksogtyve pendler af matteret glas. H. 40 cm. Ø. 11 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte pendler med afslag. NB. Vogn medfølger ikke. (26)
Proveniens: Danske Bank.
Proveniens: Danske Bank.