Serverin Hansen for Haslev møbelsnederik. Sidebord af teak
Serverin Hansen for Haslev møbelsnederik. Sidebord at fineret teaktræ med hylde i flet. H. 50 cm., B. 49 cm., D. 35 cm. Fremstår med brugsspor.