Serverin Hansen for Haslev møbelsnederik. Sidebord af teak

Vurdering

DKK 1.300

København

6573160

Serverin Hansen for Haslev møbelsnederik. Sidebord at fineret teaktræ med hylde i flet. H. 50 cm., B. 49 cm., D. 35 cm. Fremstår med brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage