Skovby. 'Shaker' spisebord af teak med udtræk. (3)

Vurdering

Roskilde

6573710

Skovby Møbelfabrik. 'Shaker' spisebord af fineret og massivt teaktræ med udtræk, 2 tillægsplader á 50 cm. H. 72, L. 166 B. 101cm. Alm. brugsspor. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage