Slipseclip fra Sølvsmedien i Kolding
Slipseclip, fra Sølvsmedien i Kolding, udført i sterlingsølv, rundet design, L. 7 cm, vægt: 16 gr. Stemplet 925S Denmark. Fremstår med alderstegn og brugsspor.