Søren Christian Bjulf. Portræt af fiskerkone. Olie på lærred (cd)

Vurdering

DKK 1.300

Odense

6559634

Søren Christian Bjulf (1890-1958). Portræt af fiskerkone. Olie på lærred. Signeret. Bjulf. 37x31 cm. ( 47x41 cm.)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage