Søren Rosberg: Komposition 'Diagonal-Dimensional', akryl på lærred (cd)

Vurdering

Hørsholm

6572299

Søren Rosberg (f. 1947): Komposition, akryl på lærred. Signeret, dateret 1977 og betitlet bagpå. 73x60 cm (74x62 cm). Fremstår med flere pletter på lærred.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage