Soffa samt karmstol, Thonet, 1900-tal.

Varenummer: 2733175
Hammerslagspris: SEK 1.800
DKK 1.148
Vurdering: SEK 1.200
DKK < 1.000

Soffa samt karmstol, Thonet, 1900-tal. Betsat böjträ. Genombruten rygg. Soffans L 127. Märkt Thonet Austria. Stol utan sits. Bruksslitage, färgbortfall avslag skrapmärken mm.
Auktionen afsluttes:  06-10-2012 20:42:30