Sonos. Trådløs høtaler play 5 model 5100

Vurdering

DKK 1.300

København

6572363

Sonos. Trådløs høtaler play 5 model 5100. H. 20 cm. B. 35 cm. D. 16 cm. Fremstår med brugsspor. Vægbeslag medfølger.

Proveniens: Danske bank

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage