Spisebord af teak med hollandsk udtræk, 1950-60'erne

Vurdering

Roskilde

6573785

Spisebord med hollandsk udtræk. Plade af fineret teaktræ, ben af massivt teaktræ. H. 70/73, 85 x 85/149 cm. Fremstår med alm. lettere brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage