Stouby, to-personers tremmesofa, cognacfarvet læder

Vurdering

DKK 3.600

Vejle

6571439

Stouby, to-pers. fritstående sofa med tremme-sider og stel af massiv bøg, original betrukket med patineret, cognacfarvet læder. H. 75 L. 155 D. 80 Sh. 44 cm. Fremstillet og mærket hos Stouby Møbler. Læder med patina, alm. aldersrelateret slitage, nogle ridser og mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage