Stua. Spisebord af hvidpigmenteret ask

Vurdering

DKK 1.900

København

6553487

Stua. Spisebord af hvidpigmenteret fineret ask monteret med skråtstillede ben. Fremstillet hos Stua. H. 73 cm. B. 240 cm. D. 90 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og skrammer på kant.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage