Sven Dalsgaard. 'Fra Dagbogen'

Vurdering

DKK 13.000

Aarhus

6568534

Sven Dalsgaard (1914-1999). 'Fra Dagbogen', mixed media på krydsfiner, sign. og dateret Sven Dalsgaard 1991. 60 x 60 (63 x 63)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage