Sven Dalsgaard. 'Jord Himmel'

Vurdering

Aarhus

6567740

Svend Dalsgaard (1914 - 1999), 'Jord Himmel', litografi 44/100, sign. Svend Dalsgaard. 45 x 30 (64 x 48) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage