Sven Dalsgaard. 'Udsalg'

Vurdering

DKK 13.000

Aarhus

6568533

Sven Dalsgaard (1914-1999). 'Udsalg', mixed media på krydsfiner, sign. og dateret Sven Dalsgaard 1998. 60 x 60 (62 x 62)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage