Tre 3-armede væglampetter (3)

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6570867

Tre 3-armede væglampetter med svungne arme. H 47 cm, B 27 cm. Brugsspor, og en mangler en manchet. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage