Tre-pers. sofa i Chesterfield stil, rød/brun læder, 20 årh.

Vurdering

DKK 2.800

Roskilde

6566570

Tre-pers. sofa i Chesterfield stil, rød/brun læder, 20 årh. H. 71 B. 215 sh. 45 cm. Brugsspor, patineret læder med små krakeleringer.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage