Tre-pers. sofa i Chesterfield stil, rød/brun læder, 20 årh.
Tre-pers. sofa i Chesterfield stil, rød/brun læder, 20 årh. H. 71 B. 215 sh. 45 cm. Brugsspor, patineret læder med små krakeleringer.