Trip Trap. Fire knagerækker af teak (4)

Vurdering

København

6572462

Trip Trap. Fire knagerækker af massivt teaktræ. L. 72 cm. Fremstår med brugsspor. (4)
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage