Ubekendt kunstner, 1900tallets slutning: Pigeportræt

Vurdering

Hørsholm

6569097

Ubekendt kunstner, 1900tallets slutning: Pigeportræt, siddende, set i profil med løst hår og guldørering. Olie på lærred monteret på træplade, usigneret, etiket på bagsiden 'I.H. Brandt pigeportræt'. 26,5 x 17 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage