Ubekendt kunstner, efter Claude-Joseph Vernet. Havneparti med skibe og fiskere
Ubekendt kunstner, efter Claude-Joseph Vernet. Havneparti med skibe og fiskere, olie på lærred, usign. 1900-tallets anden halvdel. 85 x 115 (101 x 131) cm.